Neurologické ochorenia

Vďaka rôznorodému a silnému portfóliu pokrývajúcemu najbežnejšie neurologické ochorenia pristupujeme v Roche inováciám v neurovede s rovnakou zvedavosťou a vášňou ako v oblasti onkológie. Naše poslanie je jednoduché: nasledovať vedu a tým zlepšovať životy ľudí.

Maličkosti, ktoré určujú našu identitu a to, kým sme, sú najzraniteľnejšie a často sa strácajú ako prvé. Neurologické ochorenia boli historicky najkomplexnejšie na porozumenie a liečenie. Alzheimerova choroba, nazývaná aj epidémiou našej generácie; Huntingtonova choroba, amyotrofická laterálna skleróza a Parkinsonova choroba - všetky tieto ochorenia spájajú komunity pacientov čakajúcich na novú liečbu modifikujúcu ich ochorenie. 

Našťastie, pokrok vo vede priniesol riešenia v oblasti niektorých neurologických porúch, prinášajúc pacientom so sklerózou multiplex (SM) či spinálnou svalovou atrofiou (SMA) liečivá, ktoré úspešne spomaľujú progres ochorenia. 

Už vyše 125 rokov sa v Roche snažíme prinášať prelomovú liečbu, ktorá môže zmeniť životy ľudí s vážnymi a život ohrozujúcimi diagnózami. Počas našej dlhej cesty sme boli zodpovední za veľký terapeutický pokrok vo viacerých oblastiach. Avšak až teraz, prvýkrát v histórii, máme k dispozícii nástroje, technológiu a vedecké poznatky, ktoré povedú k novým typom liekov, ktoré môžu zmeniť alebo dokonca zvrátiť trajektóriu neurologických ochorení.

M-SK-00000890

Ochorenia

Zobraziť všetky články

Iné terapeutické oblasti

Všetky terapeutické oblasti
KontaktGlobálna stránkalinkedinfacebooktwitterinstagramyoutubePersonalizované zdravotníctvoFarmaceutické riešeniaTerapeutické oblastiKariéraPríbehyPrávne prehlásenieOchrana osobných údajovVšeobecné obchodné podmienkyKódex správania dodávateľov spoločnosti RocheHlásenie nežiaducich účinkov