Kultúra oslavy života

Po 125 rokoch úspechov a neúspechov sme zistili, čo je naozaj dôležité
Začína to tým, kde ste boli

Päť generácií rodinného vedenia vytvorilo spoločnosť, ktorá s nadšením hľadá riešenia v oblasti vedy a usiluje sa o lepší zajtrajšok.

Hoci sme túto kultúru zdedili, je to zároveň záväzok, ktorý si vyberáme každý deň.

125 rokov úspechov a neúspechov nám poskytlo čas a perspektívu, aby sme si uvedomili, čo je skutočne dôležité. Naučili sme sa, že dobré podnikanie znamená mať pozitívny a trvalý vplyv na spoločnosť, a zistili sme, ako môže firemná kultúra vyzdvihnúť to najlepšie z ľudí. Znamená to, že sa každý deň rozhodujeme niesť zodpovednosť za to, kým chceme byť. Znovu si sľubujeme, že budeme zvedaví, empatickí a odvážni. A čo je najdôležitejšie, v každom okamihu sa vedome rozhodujeme oslavovať život.

Dostať sa tam, kam chcete

V spoločnosti Roche je kultúra naším dedičstvom rovnako ako naším prísľubom.

Každý deň oslavujeme život tým, že sa neustále zdokonaľujeme, pretože sa dozvedáme viac o tom, čo pacienti a poskytovatelia zdravotnej starostlivosti potrebujú. Robíme to tak, že podporujeme rozmanitosť našich zamestnancov, staráme sa o to, aby bol chránený všetok život na tejto planéte, a dávame slobodu rozkvetu umeniu, hudbe a architektúre, aj keď nás to núti čeliť náročným a desivým myšlienkam.

Oslavujeme život riešeniami, ktoré nie sú len rýchlou záchranou problému, ale dlhodobo zlepšujú prístup a kvalitu zdravotnej starostlivosti. Oslavujeme život tým, že nachádzame nové spôsoby práce a partnerstva naprieč odvetviami a krajinami, aby sme dosiahli trvalé, systémové zmeny, ktoré zlepšujú životy miliónov ľudí.

M-SK-00000924

Zobraziť všetky články
KontaktGlobálna stránkalinkedinfacebooktwitterinstagramyoutubePersonalizované zdravotníctvoFarmaceutické riešeniaTerapeutické oblastiKariéraPríbehyPrávne prehlásenieOchrana osobných údajovVšeobecné obchodné podmienkyKódex správania dodávateľov spoločnosti RocheHlásenie nežiaducich účinkov