Kariéra v Roche

Angažovanosť zamestnancov a spätná väzba poskytujú silné ukazovatele toho, aká je úroveň zamestnaneckej spokojnosti v skutočnosti. Spoločnosť Roche vykonáva prieskumy medzi zamestnancami na globálnej úrovni už desať rokov.
Spokojnosť našich zamestnancov
83 % zamestnancov je spokojných s ich prácou
89 % zamestnancov verí, že ich práca má pozitívny vplyv na spoločnosť
81 % zamestnancov je hrdých, že pracuje v Roche
75 % súhlasí, že Roche má skutočný záujem o blaho zamestnancov
81 % zamestnancov si myslí, že spoločnosť ponúka zdravé pracovné prostredie
Sme presvedčení, že jeden z dôležitých pocitov v živote je dôvera. Dôvera nie je len slovo, ale je to vzťah, prístup, akým vnímame jeden druhého a svoje okolie. Firma Roche dôveruje ľuďom, pretože vie, že len vďaka dôvere môže človek slobodne a kreatívne myslieť, motivovane pracovať a dosahovať vytýčené ciele pre seba aj druhých.
Pozrite si príbehy našich zamestnancov a staňte sa aj vy súčasťou nášho tímu:
video 1
pozrieť video
video 2
pozrieť video
video 3
pozrieť video
video 4
pozrieť video
Ak máte podobné zmýšľanie ako my, nechýba vám vášeň a energia, radi sa učíte nové veci, ste cieľavedomý a tímový hráč, potom ste na správnej web stránke.

Firma Roche vám poskytne dostatok priestoru a možností na to, aby ste sa mohli realizovať a pracovať na svojom profesijnom raste.
Kancelárie Roche Slovensko

 
Vnímame kariéru v agilnom prístupe. Veríme, že každý z nás je jedinečný, má iné potreby a predstavy a dokáže kreovať svoju budúcnosť. Uplatňujeme individuálny prístup a rešpektujeme smer – názor - cestu, ktorú si každý zvolí.

Pridajte sa k nám a my vám sľubujeme, že spoločne prekonáme aj tie najväčšie výzvy a oslávime spoločný úspech.

Aktuálne otvorené pozície nájdete