Kariéra v Roche

Angažovanosť zamestnancov a spätná väzba poskytujú silné ukazovatele toho, aká je úroveň zamestnaneckej spokojnosti v skutočnosti. Spoločnosť Roche vykonáva prieskumy medzi zamestnancami na globálnej úrovni už desať rokov.

zamestnancov je spokojných s ich prácou

zamestnancov verí, že ich práca má pozitívny vplyv na spoločnosť

zamestnancov je hrdých, že pracuje v Roche

súhlasí, že Roche má skutočný záujem o blaho zamestnancov

zamestnancov si myslí, že spoločnosť ponúka zdravé pracovné prostredie

Sme presvedčení, že jeden z dôležitých pocitov v živote je dôvera. Dôvera nie je len slovo, ale je to vzťah, prístup, akým vnímame jeden druhého a svoje okolie. Firma Roche dôveruje ľuďom, pretože vie, že len vďaka dôvere môže človek slobodne a kreatívne myslieť, motivovane pracovať a dosahovať vytýčené ciele pre seba aj druhých.

Pozrite si príbehy našich zamestnancov a staňte sa aj vy súčasťou nášho tímu:

Ak máte podobné zmýšľanie ako my, nechýba vám vášeň a energia, radi sa učíte nové veci, ste cieľavedomý a tímový hráč, potom ste na správnej web stránke.

Firma Roche vám poskytne dostatok priestoru a možností na to, aby ste sa mohli realizovať a pracovať na svojom profesijnom raste.

Kancelárie Roche Slovensko

Vnímame kariéru v agilnom prístupe. Veríme, že každý z nás je jedinečný, má iné potreby a predstavy a dokáže kreovať svoju budúcnosť. Uplatňujeme individuálny prístup a rešpektujeme smer – názor - cestu, ktorú si každý zvolí.

Pridajte sa k nám a my vám sľubujeme, že spoločne prekonáme aj tie najväčšie výzvy a oslávime spoločný úspech.

Objavte viac

Aktuálne otvorené pozície nájdete na našom kariérnom portáli.
KontaktGlobálna stránkalinkedinfacebooktwitterinstagramyoutubePersonalizované zdravotníctvoFarmaceutické riešeniaTerapeutické oblastiKariéraPríbehyPrávne prehlásenieOchrana osobných údajovVšeobecné obchodné podmienkyKódex správania dodávateľov spoločnosti RocheHlásenie nežiaducich účinkov