Farmaceutická divízia

Inovácia je jedným z charakteristických znakov spoločnosti Roche, ktorej produkty sa stali míľnikmi v liečbe ochorení. Na týchto produktoch sme si vybudovali našu súčasnú pozíciu svetového lídra v nemocničnej starostlivosti. Vo farmaceutickej divízií vnímame nasledovanie pokroku vedy a výskumu ako najlepšiu cestu, ktorá prináša pre pacientov kvalitné, inovatívne a tiež život zachraňujúce lieky.

Genentech je jednou z popredných biotechnologických spoločností, ktorá vyvíja a vyrába farmaceutické výrobky pre rôzne zdravotné indikácie. Genentech so sídlom v South San Francisco, Kalifornia, je už 30 rokov priekopníkom biotechnológie. Spoločnosť má vedúce postavenie v onkológii a zameriava sa aj na imunológiu, tkanivá a neurológiu. Genentech má jedno z najrozsiahlejších a robustných portfólií v oblasti biotechnológií. Od roku 2009 je Roche plným vlastníkom spoločnosti Genentech, ktorá je členom Roche Group.

Chugai so sídlom v japonskom Tokiu sa špecializuje na výrobu a predaj  liekov na predpis. Je jednou  z najväčších spoločností orientovaných na výskum s dôrazom na biotechnologické produkty. Strategické partnerstvo Chugai a Roche sa síce začalo v roku 2002, ale už predtým bol Chugai dôležitým členom v Roche Group. Chugai pracuje na vývoji inovatívnych produktov s globálnou aplikáciou, so zameraním na ochorenia v oblasti onkológie, ochorenia obličiek, kostí a kĺbov.

Objavte viac

KontaktGlobálna stránkalinkedinfacebooktwitterinstagramyoutubePersonalizované zdravotníctvoFarmaceutické riešeniaTerapeutické oblastiKariéraPríbehyPrávne prehlásenieOchrana osobných údajovVšeobecné obchodné podmienkyKódex správania dodávateľov spoločnosti RocheHlásenie nežiaducich účinkov