Bližšie informácie o produktoch nájdete v sekcii

09445323077/SARS-CoV-2 AG PST Test Nasal určený na SAMOTESTOVANIE - 1 balenie obsahuje 5 testov

"Ďakujeme Vám za Vašu správu. Vaša objednávka bola zaregistrovaná a do 1 pracovného dňa Vás bude kontaktovať naše oddelenie logistiky.

S pozdravom,

Váš Roche tím"

Dodacia doba je približne 5 pracovných dní. Po odoslaní objednávky Vám bude na Váš email zaslaná predfaktúra. Tovar bude uvoľnený po pripísaní finančných prostriedkov na náš účet, čo sú zväčša 2 pracovné dni po odoslaní platby.

Produkt je určený výlučne na profesionálne použitie. Objednávkový formulár slúži iba pre subjekty (právnické osoby alebo fyzické osoby – podnikateľov), ktoré pôsobia v zdravotníctve a ktorým to vyplýva z predmetu podnikania uvedeného v obchodnom alebo inom verejnom registri. V prípade nesplnenia podmienok uvedených v predchádzajúcej vete si spoločnosť Roche vyhradzuje právo objednávku neakceptovať. V takom prípade budú zároveň zo systémov spoločnosti Roche vymazané všetky údaje týkajúce sa danej objednávky. Stanovisko neplatí pre produkt určený na samotestovanie - 09445323077/SARS-CoV-2 AG PST Test Nasal.

Radi by sme Vás upozornili, že ak nepovolíte používanie súborov cookies, nie je možné odoslať objednávkový formulár. V prípade, že sa Vám nedarí objednávku odoslať,