Farmaceutická divízia

Inovácia je jedným z charakteristických znakov spoločnosti Roche, ktorej produkty sa stali míľnikmi v liečbe ochorení. Na týchto produktoch sme si vybudovali našu súčasnú pozíciu svetového lídra v nemocničnej starostlivosti.

Vo farmaceutickej divízií vidíme pokračujúcu inováciu ako najlepšiu cestu, ako priniesť pre pacientov potrebné lieky.

Genentech

Genentech je jednou z popredných biotechnologických spoločností, ktorá vyvíja a vyrába farmaceutické výrobky pre rôzne zdravotné indikácie. Genentech so sídlom v South San Francisco, Kalifornia, je už 30 rokov priekopníkom biotechnológie. Spoločnosť má vedúce postavenie v onkológii a zameriava sa aj na imunológiu, tkanivá a neurológiu. Genentech má jedno z najrozsiahlejších a robustných portfólií v oblasti biotechnológií.

Od roku 2009 je Roche plným vlastníkom spoločnosti  Genetnech, ktorá je členom Roche Group.

Chugai

Chugai so sídlom v Tokiu, Japonsko sa špecializuje na výrobu a predaj  liekov na predpis. Je jednou  z najväčších spoločností orientovaných na výskum s dôrazom na biotechnologické produkty. Strategické partnerstvo Chugai a Roche sa síce začalo v roku 2002, ale už predtým bol Chugai dôležitým členom v Roche Group.

Chugai pracuje na vývoji inovatívnych produktov s globálnou aplikáciou, so zameraním na ochorenia v oblasti onkológie, ochorenia obličiek, kostí a kĺbov.