Tkanivová diagnostika


Roche Tissue Diagnostics (RTD) je jedným z popredných svetových výrobcov diagnostických testov rakovinových ochorení a je inovátorom testov tkanív, ktoré umožňujú pacientom s rakovinou poskytovanie personalizovanej zdravotnej starostlivosti.

Spoločnosť známa ako Ventana Medical Systems, Inc., ktorú založil profesor pathológie Thomas A. Grogan z Arizonskej univerzity, zaviedla koncepciu jednej kompletnej správy, ktorá pokrýva všetky aspekty pacientovho prípadu, čo pomáha zlepšiť jeho prežitie.

Diagnostika RTD je zameraná na zlepšenie životov pacientov postihnutých rakovinou tým, že vyvíja a dodáva diagnostické systémy a tkanivové testy na diagnostiku rakoviny, ktoré formujú zdravotnú starostlivosť. Produkty spoločnosti Ventana poskytujú odborníkom v oblasti zdravotníctva komplexné riešenie kritických krokov, ktoré sa týkajú analýzy vzoriek tkanív.

Okrem toho RTD ponúka špičkové riešenia vylepšenia pracovného postupu, ktoré sú špeciálne navrhnuté tak, aby zlepšili laboratórnu efektivitu a chránili bezpečnosť pacientov.

RTD sa zameriava na urýchlenie objavovania a vývoja nových prognostických a prediktívnych testov rakoviny, ktoré pomáhajú pri aktivácii personalizovanej zdravotnej starostlivosti. Tieto testy umožňujú patológom analyzovať vzorky pacientov na molekulárnej, bunkovej a tkanivovej úrovni s cieľom pomôcť určiť najlepšiu terapiu pre jednotlivých pacientov. 

Pre viac informácií navštívte: http://products-solutions.roche-service.com/app/webroot/book/en/tissue-diagnostics-1.html  www.ventana.com


Kontakt pre SR: Kontaktný formulár


Tel.: +421 2 57 10 36 80

E-mail: [email protected]