COVID-19

Vypuknutie vírusu SARS-CoV-2, ktorý spôsobuje COVID-19, viedlo k množstvu otázok o tom, ako s vírusom zaobchádzať. Na mnohé z týchto otázok je možné odpovedať pomocou diagnostických testov.

DOMÁCE TESTOVANIE

Rýchly chromatografický imunotest určený na kvalitatívnu detekciu nukleokapsidového antigénu vírusu SARS-CoV-2 prítomného vo výteroch z nosa ľudí určený na samotestovanie v pohodlí domova.

Profesionálne testovanie

Detekcia sars-cov-2 u aktuálne infikovaných pacientov s vysokou citlivosťou

Point of Care testy

Nazálny antigénový rýchlotest test SARS-CoV-2 je imunochromatografický test na kvalitatívnu detekciu nukleokapsidového antigénu SARS-CoV-2 v ľudských nosových výteroch, ktorý poskytuje pacientom možnosť samostatne si odobrať vzorku z nosa pod dohľadom zdravotníckeho pracovníka.

Antigénový rýchlotest

Antigénový rýchlotest SARS-CoV-2 je spoľahlivý a rýchly chromatografický imunologický test na kvalitatívnu detekciu špecifických antigénov SARS-CoV-2 prítomných v ľudskom nosohltane.

Laboratórne testy

Molekulárne testy (PCR)

Test cobas® SARS-CoV-2 je test RT-PCR v reálnom čase určený na kvalitatívnu detekciu SARS-CoV-2 vo vzorkách z nosohltanu a orofaryngeálnych výterov od pacientov.

Detekcia imunitnej odpovede pacienta na sars cov-2 s vysokou špecifickosťou

Point of Care testy

Protilátkový rýchlotest

Protilátkový rýchlotest SARS-CoV-2 je spoľahlivý a rýchly chromatografický imunotest určený na kvalitatívnu detekciu protilátok (IgM a IgG) proti SARS-CoV-2 v ľudskom sére, plazme alebo plnej krvi.

Test je určený na použitie ako pomôcka na identifikáciu osôb s adaptívnou imunitnou reakciou na SARS-CoV-2, ktorá indikuje predchádzajúcu infekciu.


Laboratórne testy

Protilátkové testy

Elecsys® Anti-SARS-CoV-2 je in vitro imunotest na kvalitatívnu detekciu protilátok (vrátane IgG) proti SARS-CoV-2 v ľudskom sére a plazme. Test je určený ako pomôcka na stanovenie imunitnej reakcie na SARS-CoV-2.

Elecsys® Anti-SARS-CoV-2 S je imunotest na in vitro kvantitatívne stanovenie protilátok (vrátane IgG) proti doméne viažucej hrotový (S) proteín SARS-CoV-2 v ľudskom sére a plazme.

Informácie


Ak ste zdravotnícky pracovník, objednávku môžete vytvoriť online TU alebo nás kontaktujte na slovakia.sap_logistics@roche.com

Ak máte ďalšie produktové otázky, neváhajte nás kontaktovať emailom na slovakia.covid@roche.com

Informácie pre objednávanie

Kontakt:

Roche Slovensko, s.r.o.
Pribinova 7828/19
811 09 Bratislava
Tel. +421 2 5263 8201
email: slovakia.covid@roche.com

Published undefined

Objavte viac

please be aware that you are leaving this website.