Diagnostická divízia Roche

Vážení klienti,

vitajte na nových webových stránkach Diagnostickej divízie spoločnosti Roche Slovensko.

Želáme Vám príjemné browsovanie týmito stránkami.

Váš Roche tím.

coaguchek.jpg
ventana.jpg
cobas.jpg
Accu-Chek_Logo_black.jpg

Roche profesionálna diagnostika

Roche profesionálna diagnostika sa zaoberá dodávkou systémov, testov, softvérov a služieb, ktoré pomáhajú klinickým laboratóriám efektívnejšie a nákladovo-efektívne priniesť spoľahlivé výsledky. Má vedúce postavenie v rastúcom trhu point-of-care testovania produktov na podporu klinického rozhodovania bližšieho pacientovi pre lekárov, pohotovosť ďalšie základné a špeciálne diagnostickej postupy v ostatných sférach.

Roche molekulárna diagnostika

Roche molekulárna diagnostika rozvíja inovatívne, vysoko citlivé systémy a testy, ktoré spoľahlivo detekujú vírusy a iné patogény v pacientovej vzorke krvi, tkanív a orgánov. Pracuje aj na vzniku nových gene-testov založených na zlepšení diagnostiky a liečby neinfekčných ochorení, s dôrazom na oblasť rakoviny a zápalových ochorení.

Roche tkanivová diagnostika

Ventana, člen predstavenstva skupiny Roche, je popredným dodávateľom automatických diagnostických systémov pre prácu patológa. Nástroje a systémy sa používajú v klinickej histológii, cytológii a v laboratóriách vyvíjajúcich lieky.

Roche Diabetes Care

Produkty Roche diabetológie sú navrhnuté s cieľmi: pomôcť ľuďom s cukrovkou žiť zdravý, produktívny život a jednoduchšie manažovať ochorenie.